Проєкт, який допомагає втілити мрію та запалює дію

Метою проєкту є посилення спроможності існуючих молодіжних центрів запроваджувати інноваційні напрямки роботи з молоддю, будувати стійкі моделі розвитку, залучати фінансування та працювати з даними для планування діяльності та обґрунтування своєї ефективності роботи у громаді за допомогою індексу повернення інвестицій (ROI). Проєкт реалізовується через довгостроковий навчальний курс з постійним супроводом менторів, спрямованим на вдосконалення та розвиток компетентностей молодіжних працівників (-ць). Процес навчання включає серію тренінгів, консультацій та надання фінансових ресурсів для реалізації заходів у молодіжних центрах, безпосередньо пов’язаних з темами навчального курсу. Також проєкт передбачає модернізацію фізичної інфраструктури шляхом ремонту приміщень молодіжного центру.

Етапи проєкту

З ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄ ПРО ЕТАПИ ПРОГРАМНОЇ ЧАСТИНИ ПРОЄКТУ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ В УМОВАХ КОНКУРСУ

  • Орієнтовно травень-червень 2024

  • орієнтовно квітень- травень 2024 р.

  • орієнтовно липень 2024

  • орієнтовно серпень-грудень 2024 р.

  • орієнтовно січень 2025 р.

  • орієнтовно травень-червень 2024 р.

  • орієнтовно травень - грудень 2024 р.

  • орієнтовно листопад 2024 р. - січень 2025 р.

  • орієнтовно, січень – лютий 2025 р.

  • лютий 2025 р. – лютий 2026 р.

  • орієнтовно січень - лютий 2026 р.

  • орієнтовно, лютий 2026 р.

  • орієнтовно лютий 2026 р.

УМОВИ УЧАСТІ

До участі  запрошуються діючі молодіжні центри з усіх областей України (за винятком територій, які тимчасово окуповані і/або на яких ведуться активні бойові дії, і/або які перебувають під постійними обстрілами і не мають безпекових умов для роботи публічних закладів. Молодіжні центри мають бути представлені командою мінімум з 3 осіб (директор_ка, молодіжні працівники_ці) та мати в своєму складі мінімум двох  людей віком від 18 до 35 років.

Молодіжний центр, що подається на конкурс, має бути юридичною особою, та подаватися у партнерстві з громадською чи благодійною організацією, яка зареєстрована на підконтрольній Україні території і яка буде грантоотримувачем коштів на реалізацію проєкту. Приміщення молодіжного центру має бути у комунальній власності. У випадку, якщо відібраний молодіжний центр на момент подачі заявки на участь в проєкті не матиме своєї організації, молодіжний центр зобов’язується її створити до моменту початку навчання (орієнтовно, травень 2024 р.).
В рамках оголошеного конкурсу буде відібрано до 20 молодіжних центрів, що візьмуть участь в програмі «Мріємо та діємо» в період орієнтовно з квітня 2024 року до лютого 2026 року.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ

Заявка, виконане практичне завдання та пакет документів необхідно надіслати до кінця дня 17 березня 2024 року.

Умови конкурсу та пакет документів

Також радимо ознайомитися зі стандартами молодіжних центрів, які наша програма розробила для учасників проєкту “МолодьТуТ“. Саме такі центри прагне побудувати програма в Україні. Цей стандарт може бути корисний іншим молодіжним центрам чи молодіжним працівникам і працівницям, які прагнуть створити молодіжні центри у своїх громадах.

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.


Програма "Мріємо та діємо" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю IREX і необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.