МРІЄМО ТА ДІЄМО
Одним із завдань програми "Мріємо та діємо" є проведення досліджень, аналіз даних, тенденцій та підходів, щоб на основі них формувати молодіжну політику, розробляти програмну діяльність та рухатися до ефективних та стійких змін.
Дослідження ринку праці
У цьому звіті узагальнено результати дослідження ринку праці (LMA), проведеного у березні-квітні 2021 року в Україні в межах програми "Мріємо та діємо". Метою дослідження було виявлення найбільш сприятливих для молоді галузей і ланцюжків створення цінності щодо трудової зайнятості та підприємництва; визначення галузей, областей і державно-приватних партнерств, які сприятимуть збільшенню зайнятості молоді віком 18-35 років під час реалізації програми.Labor-Market Assessment
Tilda Publishing

»
Цей звіт узагальнює результати кількісного та якісного дослідження бачення сучасних молодіжних центрів в Україні, яке було проведено в IREX командою програми «Мріємо та діємо» у березні – квітні 2021 р. Мета цього дослідження – зрозуміти очікування та потреби молоді (10–35 років) для створення сучасних молодіжних центрів. Дослідження також окреслює ключові мотиваційні фактори, що спонукають молодь відвідувати молодіжні центри, та основні бар'єри, що впливають на неможливість відвідування.
Концепція сучасного молодіжного центру
The concept of a modern youth center
Tilda Publishing

»
Future of work 2030: як підготуватися до змін в Україні
Результати дослідження допомагають визначити ключові тренди майбутнього, які гратимуть вирішальну роль у роботі 2030. Надані у дослідженні рекомендації — дороговказ для державних і приватних організацій, освітніх та молодіжних установ щодо того, як допомогти молодим людям знайти себе в роботі майбутнього.

Future of work 2030: how to prepare for change in Ukraine
Tilda Publishing

»
Результати національного опитування молоді проведеного з 22 лютого по 28 березня 2021 року Центром аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (МРІ) охоплює участь молоді у громадському та політичному житті, міграційні настрої молоді, сприйняття соціальних груп і меншин, особистісний розвиток та користування медіа.
Національне опитування молоді
National Youth Opinion Survey
Tilda Publishing

Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалує відповідальністю IREX і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

contact.mriemotadiemo@irex.org