Стань частиною команди, яка творитиме національну арт-подію у День народження країни у твоїй громаді

У 30-тий День народження країни молодь забабахала щось реально круте. Без пафосу. Щиро, яскраво, так, як відчуває.

Близько 120 команд з різних куточків України приєдналося до арт-події Молодь inUA, об'єднали свої громадами, перезнайомилися, показали чим пишаєються, куди хочуть прямувати, а заодно запалили молодим духом свою громаду.

Тепер час обрати 3 малюнки, які трансформують у 3 мурали в громадах-переможцях. У тебе є можливість переглянути усі малюнки та проголосувати за той, який тобі до вподоби.

ЩО ЦЕ БУДЕ?
24 серпня, в 30-ту річницю незалежності молодь по всій Україні, від маленьких сіл до великих міст, об'єднається в команди у своїх громадах і через масштабний спільний малюнок покаже, чим пишається у незалежній Україні та виразить своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців. Ми покажемо онлайн роботи з усіх куточків країни і складемо велике цифрове полотно про бачення, цінності, і здобутки української молоді.

Додамо трохи мотивації: після Дня незалежності ми запустимо онлайн-голосування, за результатами якого вся Україна обере три найкращі малюнки. Саме їх згодом ми допоможемо перетворити в мурали у громадах їхніх авторів та авторок. Уже уявляєш собі цю енергію, драйв і запал? Це буде щось неймовірно потужне.


ЯК ДОЛУЧИСЬ ДО СТВОРЕННЯ
УНІКАЛЬНОЇ АРТ-ПОДІЇ?
Ознайомся з етапами
Детально про усі етапи читай нижче.
Збери команду з 5-10 молодих людей віком від 10 до 35 років
Визначте разом локацію для арт-події та заповніть заявку
Дедлайн для заповнення заявки 3 серпня, 2021
Пройдіть тренінг з митцями та експертами
Навчитеся гуртувати громаду та знатимете, як можна виразити своє бачення через спільний малюнок.
Отримайте від нас арт-пакунок
Ми забезпечимо твою команду фарбами, полотном та пензлями.
Проведіть подію 24 серпня
У День народження країни намалюйте свій малюнок на полотні.
Представте свою громаду в національному молодіжному арт-проєкті
Отримайте шанс створити крутий мурал у вашому селі чи місті.
ЕТАПИ
3 серпня
Реєструй свою команду на участь в масштабній арт-події. Ти отримаєш додаткове повідомлення про підтвердження участі не пізніше 9 серпня.
10 - 18 серпня
Команди реєструються та проходять онлайн-тренінг.

Ми розуміємо, що організація такого заходу потребує знань та координації процесів. Саме тому ми просто і детально розповімо, як згуртувати молодіжну спільноту, домовитися про спільне бачення, трансформувати його у візуальний арт-об'єкт, організувати мистецьку подію та творити соціальні зміни.
19 - 23 серпня
Команди, які пройдуть тренінг, готують локації, проводять зі своєю громадою публічні обговорення своєї арт-ідеї та отримують від нас матеріали (полотно, фарби та пензлі), для того аби 24-го серпня зібратися у своїх громадах та разом з усіма охочими створити власне унікальне полотно.
24 серпня, День народження країни. Юхуууу!
Саме в цей день команди з різних куточків України намалюють свої унікальні полотна та стануть частиною національної арт-події Молодь inUA. Фото усіх полотен будуть зібрані тут, на цій сторінці протягом кількох днів.
1 - 10 вересня
Всі полотна будуть виставлені на онлайн-голосування, за результатом якого програма "Мріємо та діємо" у співпраці з українськими митцями допоможе трьом громадам, полотна яких перемогли, відтворити їх у форматі справжніх муралів у їхніх населених пунктах.
ВЗЯВШИ УЧАСТЬ
У ПРОЄКТІ ТИ ОТРИМАЄШ:
Унікальний досвід організації оригінальної арт-події у своїй громаді
Навички творити зміни через мистецтво та гуртувати людей у своєму місті чи селі
Можливість представити усій країні своє бачення, цінності, і те, чим пишаєшся
Нагоду познайомитися з баченням молоді з різних куточків країни і побачити спільне у розмаїтті думок та їх візуального вираження
Нетворкінг та спілкування з молоддю, можливість розширити коло однодумців та знайти нових друзів
Можливість організувати щось незвичайне та яскраве
Шанс позмагатися за можливість створення справжнього муралу
Море натхнення та позитивних емоцій, а як інакше, коли створюєш такий крутий проєкт?
ХОЧЕШ ДОЛУЧИТИСЯ
ДО АРТ-ПОДІЇ?


Шукай, де поблизу тебе творитимуть малюнок та приєднуйся 24-го серпня до найближчої команди.
Молодь inUA втілюється в рамках програми "Мріємо та діємо". Це 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв'язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Програма "Мріємо та діємо" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
У нас ще для тебе багато корисних і цікавих можливостей. В двох словах і не опишеш, тому приєднуйся до нас в соціальних мережах.
Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю IREX і необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.