24 серпня близько 120 команд з різних куточків України приєдналося до арт-події Молодь inUA. Вони об'єднали свої громади та молодь для того, щоб створити спільний малюнок на полотні і показати чим пишаються та куди хочуть прямувати.

Ще більше українців та українок проголосувало за свого фаворита, адже "Мріємо та діємо" у співпраці з українськими митцями допоможе трьом громадам, полотна яких перемогли відтворити їх у форматі справжніх муралів у їхніх населених пунктах.

Всього за малюнки проголосувало більше 36 тисяч осіб з усієї України. Організатори ретельно перевірили, чи валідними є голоси і відсіяли ті, які здійснювались з вказуванням неіснуючих електронних адрес.

15 вересня відбулася церемонія визначення переможців, під час якої було оголошено 3 переможців. Найбільшу кількість голосів отримали такі громади:

Ясіня, Закарпатська область - 4944 голоси
Берислав, Херсонська область - 4706 голосів
Золочів, Харківська область - 3581 голос


  Нижче представлена таблиця з кількістю голосів за малюнки.


   Ця подія об'єднала сотні людей по всій країні: з моменту створення ідеї для муралу до її реалізації та голосування, де підтримка була надпотужною.
   Переможцем є кожен, хто брав участь та вірив у свою громаду. Адже насправді важливим є досвід створення такої події самими громадами. Тими, що згуртували людей, організувалися, створили щось дійсно круте. Це безцінно, коли бачиш, що можеш зробити щось своїми руками разом з друзями та сусідами, не чекаєш, що хтось це зробить замість тебе, а робиш сам чи сама, разом з іншими.

   І ми сподіваємося, громади зможуть використати цей досвід для наступних проєктів, не тільки в рамках нашої програми і це допоможе нам всім будувати країну, про яку ми всі мріємо.

   Ми вдячні кожному та кожній, хто долучився до арт-події Молодь inUA. І запрошуємо долучатися до нових проєктів та ініціатив програми "Мріємо та діємо" - попереду ще цікавіще!

   Молодь inUA втілюється в рамках програми "Мріємо та діємо". Це 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв'язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

   Програма "Мріємо та діємо" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
   У нас ще для тебе багато корисних і цікавих можливостей. В двох словах і не опишеш, тому приєднуйся до нас в соціальних мережах.
   Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю IREX і необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.