Це – лабіринт медіаграмотності "НЕ ВІРРР-ПЕРЕВІРРР". Дізнайтеся, куди він прямує та запрошуйте його до вашої громади
Знайомтесь, це – Лабіринт медіаграмотності "НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР". У 2021 році він розпочав подорож громадами і хоче об'їхати всю Україну, щоб молодь кожного міста та села підвищила свій рівень критичного мислення.

Лабіринт – це 12 кімнат, в кожній з яких в інтерактивному форматі відвідувачі отримуватимуть корисні знання та навички безпеки в інформаційному просторі.
У Лабіринті медіаграмотності
"НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР", кожен_на мешканець_ка вашого міста/села зможе:
Зрозуміти чому "курка знесла яйце" - факт, а "курка знесла неймовірної краси яйце" - судження.
Дізнатися, як вчасно розпізнавати брехню, маніпуляції та пропаганду в своїй стрічці і не поширювати її. Бо ж це дуже важливо - не робити свої соцмережі майданчиком для нісенітниць.
Зрозуміти, як працюють алгоритми соцмереж та чому ви бачите дописи тільки обмеженої кількості людей, а не всіх своїх друзів.
Навчитися розпізнавати якісні медіа, які подають достовірну інформацію на основі якої ви можете приймати власні рішення та не вестися на маніпуляції, які хтось (політики, олігархи, бізнесмени) хоче вам нав'язати.
Дивіться, як як це було в Славутичі
Лабіринт медіаграмотності "НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР» у Славутичі
Хочете, щоб Лабіринт приїхав до вашої громади?
Якщо ви - представник_ця громадської організації чи державної установи, запрошуйте Лабіринт до свого міста!

23 - 27 грудня
Зимова Країна на ВДНГ, Київ
Лабіринт працюватиме з 10:00 до 22:00
Вхід вільний

Приходьте та налаштовуйте свій фільтр споживання інформації.

Де та коли шукати лабіринт?
Лабіринт медіаграмотності "НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР" створено в рамках програма "Мріємо та діємо", яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю IREX і необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.