24 серпня 120 команд в усіх куточках України через масштабний спільний малюнок покажуть, чим пишаються у незалежній Україні. Молоді українці та українки з маленьких сіл та великих міст намалюють своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії.

Ти також можеш взяти участь. Шукай найближчу до тебе локацію та приєднуйся до арт-події "Молодь inUA".Читай більше про арт-подію тут, а нижче обирай найближчу локацію
Молодь inUA втілюється в рамках програми "Мріємо та діємо". Це 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв'язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Програма "Мріємо та діємо" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
У нас ще для тебе багато корисних і цікавих можливостей. В двох словах і не опишеш, тому приєднуйся до нас в соціальних мережах.
Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю IREX і необов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.